Reference

Spolupráce s Pavlem byla naprosto skvělá. Poradil se vším - počínaje samotnými tréninky (jak je provést, na co si dát pozor během cvičení) až po jídelníček (co jíst, čemu se vyvarovat). Díky této spolupráci jsem se naučil konečně jíst a to bez výčitek. Pokud někdo uvažuje, že by chtěl něco se sebou dělat (zhubnout, dát se do formy, ...), tak určitě neuděláte chybu, když se přihlásíte k Pavlovi.

Kryštof H.

Skvělý trenér. Tréninky s ním doprovází přátelská atmosféra, pokud chcete zpevnit tělo, zlepšit stravu a naučit se cvičit ve fitku doporučuji. Doporučuji určitě i pro ženy ;).

Jana K.

Chtěla bych touto cestou poděkovat Pavlovi že mi dal šanci a naději udělat něco pro sebe. Pod jeho vedením a hlavně s velkou podporou se mi podařilo udělat něco pro sebe a hlavně pro své zdraví. I když jsem měla během spolupráce někdy špatně zvolené potraviny, vždy jsem byla empaticky upozorněna, že dělám něco špatně aniž bych měla výčitky nebo stres. Za sebe můžu říct, že nešlo o žádné velké omezování, ale hlavně o změnu skladby jídelníčku a kvalitu potravin. Sama jsem měla pocit, že jím daleko více než jsem byla zvyklá a kila šla úspěšně dolů bez pocitu hladu. Za dobu 4,5 měsíce mám dole 18 kg a oblečení nakupuji o 2 konfekční velikosti menší. Moc jim děkuji za tuto šanci a určitě doporučuji spolupráci. Spokojená účastnice proměny Věrka J.

Věrka J.


Oceňuji přístup Pavla u online spolupráce, jde vidět, že své práci rozumí, a dělá jí poctivě. Na spolupráci se mi líbilo, že se nejednalo pouze o jednorázový jídelníček, ale o celkovou každodenní péči. Ta mi pomáhala a dodávala motivaci k tomu, abych došel ke svému cíli a nevykašlal se na to, Pavle moc děkuji že jsi mě prováděl, měl semnou trpělivost, a pomohl mi. Určitě doporučuji všem, kteří se točí v bludném kruhu jako jsem se dříve točil já :)


Ondřej H.

Musím říct, že Pavel je velmi přátelský, se vším vám poradí a pomůže, ví že budování postavy není jenom o cvičení, ale také o stravě s kterou vám taktéž velmi ochotně pomůže! 

Kryštof B.

Díky online jídelníčku jsem se naučila: Překonat strach z jídla, získala jsem více energie a mám kvalitnější spánek (uvědomila jsem si, že spánek je důležitější než Netflix :D). Mám lepší stav kůže a více energie pro pohyb. Naučila jsem se neomezovat se, a poslouchat lépe své tělo. Vybudovala jsem si správné návyky, ale zároveň se už nestresuji a nevyčítám si, když si dám něco "nezdravého". Konečně jsem zahodila VÁHU!! Jsem zářný příklad toho, že váha může být stejná ale míry a celkový výsledek úplně jiný. A ještě bych ráda doplnila, že jídelníček není jen pro lidi, kteří se ve výživě nevyznají... Ale. doporučuji i těm, kteří se v ní vyznají, jen se někde na cestě ztratili.. Není ostuda vzít si občas mapu. Moc DĚKUJU.

Aneta R.

Děkuji Pavlovi za spolupráci, jsem moc ráda, že jsem do toho šla! Díky němu jsem poznala, že hubnout neznamená být v dietě a omezovat se. Jsem vděčná, že jsi mi ukázal nový přístup k jídlu. Do online jídelníčku jsem šla především kvůli zlepšení návyků a celkového zdraví, to, že jsem zhubla 8 kg beru jako příjemný bonus navíc. :)..

Karin V.


S Pavlem jsem začala cvičit v únoru tohoto roku. Osobního trenéra jsem do té doby nikdy nevyužila. S Pavlem se mi cvičí velmi dobře. Líbí se mi, že každý trénink je jiný. Stále přichází s novými cviky. Všechno mi předvedl, vysvětlil a naučil mě zacházet se stroji v posilovně. Je velmi příjemné, že pro něj není sport jen hobby, ale skutečná práce, které po všech stránkách rozumí. Umí mi vysvětlit rozložení a práci svalů, chemické procesy v těle, poradit správný způsob cvičení podle zamýšleného výsledku i poradit se stravou. Ačkoli je cvičení s Pavlem intenzivní a má pro mne progresivní výsledky, nikdy mě po cvičení nic nepříjemně nebolí a vždycky mám pocit, že jsem cvičila "nadoraz". Pavel je navíc velmi profesionální, takže hodina s ním strávená cvičením je vždy dobrou investicí. To pro mě je velmi důležité! Myslím, že tento osobní a přitom profesionální přístup, kultivované vystupování a inteligentní projev jsou jeho přednostmi.
Tréninky s Pavlem mi pomohly "nastartovat" mé tělo a naučit se správně provádět cviky na strojích, s činkami a vlastním tělem. Ačkoli jsem i předtím cvičila, cvičení s Pavlem, jako osobním trenérem je mnohem účinnější a zároveň je to pro mne dobrá investice, která zkracuje cestu k vytouženému cíli.

Kateřina B.